My Looks: 03 / 09 / 2017

By 22:17 , , ,

Hola guys! Finally, after a few months I managed to shoot a new outfit for my blog (impressive, I know..;))! My life is quite crazy this year, right now I am living in Lisbon and I hope to use it's scenery a bit more often during photoshoots! A few days ago I met up with a really interesting photographer from Italy and we took a few photos. We simply had a walk around Lisbon's old town, mostly in the Baixa neighbourhood which is truly amazing. I am wearing quite minimal clothes in the photographs (including a hand-painted bag by me). I hope you guys will enjoy the photos!


__________________________________________Hola! W końcu, po kilku miesiącach, udało mi się zrobić post z nowym outfit'em (imponujące, wiem...;))! Moje życie jest szalone w tym roku, aktualnie mieszkam w Lizbonie i mam nadzieję że będę miał okazję częściej korzystać z tutejszych plenerów podczas sesji zdjęciowych! Kilka dni temu spotkałem się z bardzo ciekawym fotografem pochodzącym z Włoch i zrobiliśmy pare zdjęć podczas spaceru po lizbońskim 'starym mieście', głównie w dzielnicy Baixa która jest naprawdę niesamowita. Miałem na sobie raczej minimalistyczny look (w tym ręcznie malowaną torbę, wykonaną własnoręcznie). Mam nadzieję że spodobają sie Wam zdjęcia! 


Photographer: Sario Laveneziana (click for his instagram!)

You Might Also Like

2 comments

  1. Gratulację że wyjechać ci się udało, powodzonka z mieszkaniem w Lizbonie. Stylizacja jest taka na luzie w moim stylu. Pozdrawiam.

    ReplyDelete