My Looks: 18 / 03 / 2018

By 11:54 ,

Bom dia guys! I am really sorry that I have not been posting as often lately but I have a good excuse. I've been looking through my blog nd social media and really tried to cut back on the things that I am not feeling anymore and decided to focus more on quality than quantity. 
Today I have for you another look shot in my current city - Lisbon. I went for a jacquard set resembling a tuxedo almost. What I think is interesting is that each piece comes from a completely different brand but they look like a suit set. I hope you guys like my look and appreciate my efforts to improve the content I post!__________________________________________
Bom dia! Wybaczcie że ostatnio nie publikuję postów tak często jak zazwyczaj ale mam dobrą wymówkę. Przeglądałem ostatnio swojego bloga oraz social media i zdecydowałem się pousuwać wiele rzeczy które już do mnie nie przemawiają, postanowiłem że będę wrzucał mniej i postawię na jakość, nie na ilość. 

Dzisiaj mam dla Was kolejny look przygotowany w moim aktualnym mieście zamieszkania - w Lizbonie. Postawiłem na żakardowy 'zestaw' - co ciekawe spodnie i marynarka pochodzą z dwóch zupełnie różnych marek. Mam nadzieję że spodoba Wam się mój look i że docenicie mój wysiłek żeby publikować lepszy i ciekawszy content!

 

You Might Also Like

0 comments